W 2015 roku rozpoczęła się pośrednio moja przygoda z wnętrzami. Zaczęłam pracować w fabryce mebli w charakterze specjalisty ds. przygotowania produkcji - z racji mojego technicznego wykształcenia.

Po paru miesiącach zaczęłam projektować meble na wymiar - kuchenne, łazienkowe, garderoby itp. Od tego momentu zaczął klarować się w mojej głowie pomysł założenia własnej działalności, gdzie mogłabym popuścić wodze fantazji i zająć się nie tylko projektami mebli, ale również całych wnętrz.

Pięć lat później postawiłam ten odważny krok i od maja 2020 roku działam w branży projektowania wnętrz jako architekt.

Powyższe doświadczenia wyróżniają Studio IPS Projekt od innych - wieloletnia współpraca z wykonawcami (stolarzami, szklarzami, wykończeniowcami), obecność na wielu budowach, znajomość zaplecza remontowego - to wszystko sprawia, że doskonale wiem, z czym wiąże się profesjonalne projektowanie mieszkań. Jednak "techniczne" podejście do projektu nie przeszkadza mi projektować niepowtarzalnych, indywidualnych, przytulnych i funkcjonalnych wnętrz.

 

Projektowanie wnętrz domów - Łódź oraz Piotrków Trybunalski


 

Jeśli potrzebny jest Państwu dobry architekt wnętrz z Piotrkowa Trybunalskiego, jestem do Państwa dyspozycji. Urządzanie wnętrz jest moją pasją i z przyjemnością pomogę zadbać o to, by każde pomieszczenie idealnie odpowiadało preferencjom klienta. Dobry projektant wnętrz potrafi połączyć kreatywność z nabywaną latami wiedzą branżową oraz wizją klienta, która pełni kluczową rolę podczas ustalania szczegółów projektu. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę i zrobię wszystko, by efekt końcowy przeszedł Państwa najśmielsze oczekiwania. Jeżeli zmagają się Państwo z problemem, co kupić do mieszkania i innymi trudnymi pytaniami, serdecznie zachęcam Państwa do kontaktu!